Наші заходи

Енергозбереження

Раціональне споживання паливно-енергетичних ресурсів є актуальним для розвитку нашої країни, адже ефективність їх використання є передумовою зростання технічного потенціалу промислового виробництва та конкурентоспроможності продукції, а отже, стане передумовою для укріплення міжнародних позицій України.

Наукові статті

V Міжнародна наукова конференція «ВИМІРЮВАННЯ, КОНТРОЛЬ ТА ДІАГНОСТИКА В ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМАХ» ВКДТС-2019 — 29-31 жовтня 2019 р.

III Міжнародна науково-технічна конференція «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ГАЛУЗЯХ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ» відбуватиметься 12–14 листопада 2019 р. Доповіді на конференцію приймаються до 10 листопада 2019 року.

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «МОЛОДЬ В НАУЦІ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ-2019» відбуватиметься з 2 по 15 травня 2020 року. Подати доповіді можна з 21 жовтня 2019 року по 30 квітня 2020 року.

Конкурси, стипендії, гранти

Виграний грант, конкурс, олімпіада, отримана стипендія не тільки «зігрівають душу» і піднімають самооцінку, а й відкривають величезні можливості і перспективи. Не упускайте їх! Сплануйте все заздалегідь! Більше інформації за посиланням: canschool.net