06-04-2016, 19:23    6 квітня на базі ВНТУ відбувся форум з технологічного підприємництва для засновників стартапів, вчених, дослідників, інноваторів та студентів.У даному заході прийняли участь студенти з різних навчальних закладів, включаючи студентів Наукового товариства студентів та аспірантів ВНТУ. В рамках зустрічі на форумі, українські та міжнародні експерти з комерціалізації технологій і технологічного підприємництва ділитлися досвідом та даваливідповіді на актуальні запитання    Форум відбувався форматі «networkingmixer», що включає спільну роботу учасників, експертів та представників CRDF Global .
    Результатом обговорення стали бізнес-проблеми «Стратегія виходу на ринок», «Основні кроки з розвитку стартапів».    Також була цінна інформація про сьогоденні тенденції у реалізації власних проектів, поширені помилки, заохочення у бізнес бажаних акціонерів та партнерів і оптимальне представлення стартап-ідей для споживача.
    З актуальними питаннями та їх вирішенням щодо створення власних стартап-проектів, вихід на ринок та залучення інвесторів виступили спікери з США та України.    У майбутньому планується подальша співпраця в рамках спеціальних курсів з розвитку власного бізнесу та здобуття гранту на поїздку у США.
    Немалим досвідом було прослухати життєвий шлях кожного стартап проекту, а цікаві доповіді створили приємне враження та заохотили на подальшу співпрацю.
    Подібні форуми відбудуться у форматі одноденних зустрічей у Львові, Києві, Харкові та Сєвєродонецьку у період з 4 по 15 квітня, 2016 року.     За результатами курсу, кращі учасники матимуть шанс отримати грант на бізнес-поїздку в США, щоб презентувати свій стартап/технологію на визнаних конференціях з технологічного підприємництва за кордоном, та отримати подальшу консультативну підтримку від міжнародних експертів галузі.

Більше фото за посиланням: photo.vntu.edu.ua/album/46