16-03-2016, 21:37

    На сьогоднішній день в Україні зростає вплив чинників, що спонукають нас до енергозбереження: постійне зростання цін на енергоносії, підвищення адміністративної та економічної відповідальності за перевитрати, нераціональне та неефективне використання паливо-енергетичних ресурсів, тощо. На фоні цих подій Наукове товариство студентів та аспірантів Вінницького національного технічного університету 16 березня проводило щорічний конкурс «Науково-технічних ідей з напрямку «Енергозбереження»».

    В конкурсі прийняли участь студенти та аспіранти Вінницького національного технічного університету. Він відбувався в два етапи. На першому етапі із 7 робіт (проектів) конкурсна комісія обрала 5, що найбільш розкрили проблеми напрямку «Енергозбереження». На другому етапі обрані 5 робіт захищалися учасниками перед конкурсною комісією, виступаючи з презентацією.

До складу конкурсної комісії входили:
— проректор з наукової роботи: д.т.н., проф. Павлов С.В.;
— начальник науково-дослідної частини ВНТУ: к.т.н., доц. Богачук В.В.;
— науковий куратор НТСА ФКСА к.т.н., доц. Маліновський В.І.;
— голова НТСА ВНТУ: Сидорук О.О.

    За результатами проведення фіналу було визначено наступних переможців:
    Диплом І ступеня отримала робота студента ФКСА Лаврова Андрія, за темою: «БЛОК УПРАВЛІННЯ СИСТЕМАМИ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ ТА ОПАЛЮВАЛЬНИМИ АПАРАТАМИ».


    Диплом ІІ ступеня отримала робота студента ФІТКІ Ланового Романа, за темою: «ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЗУТТЯ».


    Диплом ІІІ ступеня отримала робота студентки ІнЕБМД Майданюк Анастасія, за темою: «ВИКОРИСТАННЯ РОСЛИННИХ ВІДХОДІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕНЕРГІЇ В УКРАЇНІ».


    Дипломами за участь у конкурсі були нагороджені студенти ФІТКІ Слободянюк Денис, Терещенко Михайло за проект «ECO-WINDOW», та студент ФМТ Іванов Андрій «ЕНЕРГООЩАДНИЙ ГІДРОПРИВОД ЧУТЛИВИЙ ДО НАВАНТАЖЕННЯ НА БАЗІ МУЛЬТИРЕЖИМНОГО ГІДРОРОЗПОДІЛЬНИКА».

     Всі призери були нагороджені почесними грамотами та грошовими преміями від проректор з наукової роботи: д.т.н., проф. Павлов С.В. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Також запрошуємо долучатися до нашої спільноти ВК: vk.com/public_scsp_vntu